אחזקה ואספקה

אחזקה ואספקה לתעשייה

חטיבת האחזקה של ארקון מתמחה בתחום אחזקה ואספקה לתעשייה. הניסיון הרב שצברנו יחד עם צוות מקצועי ואיכותי מבטיחים לכם עבודה באיכות הגבוהה יותר. 

אחזקה שבר – אבחון שבר וגורם לשבר. תיפול בשבר ,תיקון או החלפה.

אחזקה מונעת – סד"פ קבוע תקופתי של בדיקות והחלפות למניעת שבר.

אחזקה חזויה – פתרונות טכנולוגיים של גלאים וחיישנים המשדרים לחדר בקרה.

צוות ארקון קבוע במפעל – מחיר, איכות , זמינות , זמן תגובה , אחריות וציוד עלינו.

יבוא מחו"ל והספקת חלקי חילוף וכל ציוד נדרש.

ייצור ותכנון ב- SOLIDWORK על ידינו, וייצור במסגרת חברה -חלקי חילוף בלייזר /עיבוד שבבי וכו'.

אחזקה בתעשייה
אחזקה בתעשייה עבודת מסגרות

חטיבת האחזקה של ארקון פרו מתמחה בהדרכה והטמעת מערכות לוגיסטיות חדשות ומעניקה שירותים לתעשייה. חברתנו מציעה שירותי OUTSOURCING לתעשייה, כגון התקנת מערכות שונות, התקנת מערכות חשמל, התקנת מסועים, התקנת מיזוג לתעשייה ושירות אחזקה שוטף המקיף והחוסך ללקוחות בצורך לקבל שירותי אחזקה ממספר גופים שונים.

שירות אחזקה ואספקה לתעשייה

אחזקת מכונות ונכסים במפעלים היא גורם מרכזי בפעילות הארגון שהפך לקריטי במיוחד לשם איכות מוצרים גבוהה, ותחזוקה של הייצור ללא תקלות הגורמות להשבתת תהליך הייצור. ניהול נכון של אחזקה מונעת  ו/או אחזקה חזויה מאפשר למנוע תקלות ובלאי שבר, ובכך לשמור על ביצועי הציוד לאורך זמן ולהוריד את עלויות האחזקה.

על מנת לפתח מדיניות אחזקה מתקדמת, חשוב להבין את המושגים הבסיסיים:

אחזקת שבר 

פעולות תיקון שנערכות לאחר תקלה. התיקון יעשה בהתאם לתקלה הקיימת. החסרון של שיטה זו היא לעיתים השבתה של קו הייצור שיכול לבוא לידי ביטוי בהפסדים.

אחזקה מונעת 

טיפולים שנערכים בקביעות לפי פרקי זמן או לפי מונה תהליכים על מנת למנוע תקלות שבר. לרוב מדובר בתוכנית הכוללת תחזוקה של קווי הייצור על מנת להבטיח שהייצור יפעל ללא הפסקה.

אחזקה חזויה

ביצוע בדיקות וניתוחים כדי לאבחן מצב הציוד ולהחליט על צורך בפעולה מונעת.

הכלל המרכזי הוא שהשקעה באחזקה מונעת וחזויה מאפשרת לצמצם תקלות ובלאיים, ולשם כך יש להבין וליישם בצורה מובנת כלים ותהליכים מתקדמים במדיניות האחזקה.

הבחינה של הכדאיות של אחזקת שבר מול אחזקה מונעת או אחזקה חזויה באה לידי ביטוי בכדאיות של כל אחת מהשיטות. ישנם מקרים בהם השקעה בטיפול מונע מוכיחה את יתרונותיה על פני התיקון של תקלות שבר כלליות.

אחזקה מונעת כולל הטמעת תוכנית טיפולים מסודרת (אחזקה מונעת וחזויה), שבה ניתן להפחית באופן משמעותי את תדירותם של תקלות בציוד ובכך משמרת את תפעול המכונות מבלי להביא להשבתה של הייצור במפעל. אולם, לא ניתן להתעלם מן המקרים הייחודיים בהם נכשלים מאמצים אלה – לעיתים תוכניות והוראות נכתבות אך לא מובנות או לא מוטמעות בצורה הרצויה. במציאות, רבות מן האחזקה מתבצעת באמצעות תיקון תקלות כאשר הן מתגלות כפגם במוצר, תקלת שבר או אפילו תאונות יצור בקרב ציוד.

למה לעבוד איתנו?

ב"ארקון פרו צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתחום אחזקה ואספקה לתעשייה, אנשים מיחידות מובחרות שהוכשר לטפל בציוד ולפתור בעיות בכל הרמות.

ארקון פרו שירותי אחזקה ואספקה לתעשייה מספקת שירותים המתאפיינים במהירות מקסימלית ובזמינות גבוהה ובהתאם לצורך של הארגון.

עם ארקון פרו יש לך למי לפנות בכל שאלה או בעיה, מתי שתצטרך. אנו מבטיחים ללקוחותינו חסכון התייעלות, שקט תעשייתי וגם שקט נפשי.

תפריט נגישות