בינוי

בינוי בתעשייה

בינוי בתעשייה יכול להיות במקרים של בניית מפעל חדש או שינוי ייעודי במפעל הדורש. תכנון והבנה של תהליכים במפעל, החל מבניית של תשתית חדשה, הוספה של גשר מפלדה או כל תהליך אחר.

קונסטרוקציות עפ"י מפרט
יציקות עפ"י דרישת הלקוח
בנייה מפאנל מבודד
בידוד ואיטום – רשיון אוטם מורשה מטעם מת"י
יציקות / ניסוירים , תעלות ניקוז

צביעה של רצפה בתעשייה בחומר מבודד בצבע תכלת
צביעה של רצפה בתעשייה בחומר מבודד
פרזול בתעשייה בנייה של צנרת
התקנה של צנרת בתעשייה עם איטום מסביב
פירוק ובדיקה של מכונת במפעל, תחזוקת שבר
בנייה של סולם גבוה לקיבוע בתעשייה

בינוי בתעשייה

בינוי בתעשייה יכול להיות במקרים של בניית מפעל חדש או שינוי ייעודי במפעל הדורש. תכנון והבנה של תהליכים במפעל, החל מבניית של תשתית חדשה, הוספה של גשר מפלדה או כל תהליך אחר.

ההוראה לבניית מבני תעשייה מחייבת סינרגיה של עובדי מקצוע רבים, של הארכיטקט, הקונסטרוקטור, יועץ החשמל, יועץ תשתיות הביוב, יועץ בטיחות, וכדומה. בשיתוף פעולה זה, אנו מציעים את הפתרונות המיטביים ללקוחות המעוניינים לפתח מבנים תעשייתיים.

כשהתוכניות והגרמושקה אושרו וההיתרים הנדרשים ניתנו, ניתן להתחיל את העבודה במפעל. כמו כן, ניתן להגיע להתקדמות ולקיצור זמן הפרויקט על ידי תכנון מקדים ומציאת פתרונות מהירים במהלך העבודה, בהתאם להכשרת הקונסטרוקטור ולשימוש בכלים ותהליכים ייחודיים.

קיימות מגוון רחב של אפשרויות להפחתת עלויות הפרויקט. אחת מהן היא התחלה בשימוש בכמויות פחותות של ברזל ללא פגיעה בבטיחות, וגם בהפחתת השימוש במשולשים ומרובעים, מה שיכול לחסוך ללקוח כסף. עוד אפשרות היא תכנון ובניית המבנה בטכניקות חדשניות שמאפשרות חיסכון בעלויות, או אפילו שינוי בשיטת הבסיס המבני לשיטה שיכולה להוריד את העלויות ולקצר את זמני הביצוע.

מהי עבודת קונסטרוקציה?

עבודת קונסטרוקציה בתעשייה היא תהליך של בנייה והקמת מבנים או פרויקטים תשתיתיים בהתאם לצורך. תהליך עבודת הקונסטרוקציה כולל את כל השלבים הדרושים להקמת המבנה, הכולל תכנון, עיצוב, בנייה וסיום.

במהלך עבודת הקונסטרוקציה, נדרשי לעבוד עם אנשי מקצוע שונים, כמו מהנדסים, אדריכלים, חשמלאים, יועץ בטיחות בנאים ועוד. התהליך כולל את השלבים הבאים:

תכנון הקונסטרוקציה

תכנון הקונסטרוקציה חשוב לשם הבנת הדרישות במקום והצרכים של המפעל, לפיהם מתבצע תיכנון ועיצוב המבנה, המשלבים בתוכם את הרעיונות הבסיסיים, המדידות, והדרישות הטכניות והתקציביות.

רישוי ואישורים

קבלת כל הרישויים והאישורים הדרושים להתחלת הבנייה הכוללים קבלת אישורי בנייה והיתרי עבודה. ואישורים נוספים בהתאם לסוג הבנייה.

שלב הבנייה

בשלב זה מתבצעת הבנייה של המבנה או הפרויקט. הקמת היסודות והמבנה, בהתאם לתכוניות  והשלב האחרון הגימורים.

שלב הסיום

לאחר הבנייה מבוצע בדיקה של המבנה שהוקם וביצוע העבודות הסופיות והתיקונים האחרונים.

 

בינוי בתעשייה יכול לכלכול עבודות קונסטרוקציה מסובכת הדורשת ךרוב, שיתוף פעולה בין מגוון אנשי מקצוע וספקים, כדי להבטיח את הצלחת הפרויקט בצורה המקצועית ביותר.

קונסטרוקציה בשילוב מסגרות

עבודת הקונסטרוקציה, יכולה לכלול הרמת גשר בתוך מפעל שכולל עבודות מסגרות שמהווה חלק חשוב ובסיסי בייצור המבנה . עבודת המסגרות מחייבת להיות טובה ומקצועית על מנת לספק את התמיכה הנדרשת למבנה, עבודות מסגרות יכולות להשתלב במגוון רחב של פרויקטים ויישומים.

בהתאם לפרויקט ניבחר סוג המסגרות. ישנם מסגרות מפלדה או מעץ. הבחירה של המסגרת נעשית בהתאם לדרישות ובהתאם לתנאים לאותו יישום מסוים באותו פרויקט.

לדוגמה, בבנייה בתוך מפעל תהיה העדפה לבנייה מפלדה שהינה בעלת תכונות של חוזק ויכולות לספק תמיכה יציבה במפעל. מסגרות מתכתיות ניתן להתקין באופן יעיל ומהיר, והן נפוצות בבנייה מודולרית.

מסגרת עץ, מתאימות למתאימה לפרויקטים שבהם ישנה חשיבות לאסתטיקה של המקום.

עבודות קונסטרוקציה ומסגרות – ארקון 

חברתנו מציעה שירותי קונסטרוקציה לתעשייה. אנו מתכננים ובונים מבני קונסטרוקציה חזקים מפלדה ומעץ בהתאם לצורך אנו מעניקים שירותים מקיפים ומתקדמים בתחום. היכולת שלנו לפעול ולהציע מגוון פתרונות מתקדמים של עיבוד שבבים ותכנון מקצועי של מסגרות למבני תעשייה ואחזקה.

הניסיון שצברנו במהלך השנים ובעזרת הידע הרב שלנו בתחום הקונסטרוקציה ובתעשיית העיבוד של שבבים, אנו מספקים פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח בהתאם לפרויקט או לצורך במפעל. 

אנו מציעים שירות מקצועי החל מתחילת התהליך ועד סיומו, מבצעים בנייה והתקנות ברמת איכות גבוהה ועומק מקצועי, ומקדישים תשומת לב מקצועית לכל פרט ופרט בפרויקט.

אנו בעלי יכולת לעבוד על  אתגרים מורכבים ולממש פרויקטים עם דרישות ייחודיות. הניסיון שצברנו מאפשר לנו להציע פתרונות מתקדמים, המשלבים טכנולוגיה עדכנית ובטיחות בנייה.

אנו מוכנים לכל פרויקט בכל גדול ובהתאמה לכל דרישה.  

מחויבותנו לשירות לקוחות יעיל ואדיב.

תפריט נגישות