הנדסה

תיכנון ופיתוח – גיבוש רעיון / פיתוח ותכנון חלקים ומכונה ,

יצור והתקנה – כולל : עומסים , אביזרים , טמפרטורות, סגסוגות, בקרה וכו'.

ייצור חלקים שאין להשיג – לפי העתקת מידות מדויקות והרכב מתכות.

שדרוג מכונה וחלקי חילוף – על מנת לשפר ביצועים ולהוסיף למכונה פונקציות נוספות . מפיתוח רעיון לפי דרישת הלקוח עד ההתקנה והפעלה .

קונסטרוקציות – גיבוש רעיון / פיתוח ותכנון/ ייצור / התקנה , כולל חתימה של מהנדס קונסטרוקטור רשום .
בדיקות עומסים / בדיקות מצב

קונסטרוקציה – כולל חתימה של מהנדס קונסטרוקטור רשום .

תכנות ושרטוט קבצים מותאמים ל- CNC  עיבוד שבבי / חיתוך לייזר / הדפסה 3D

תסריט של מכונה מצויר כחצי עיגול על מפסקים עליו מתוך תוכנת מחשב
מכשיר מדידה הבודק זויות של מכונה רשום במכשירק 45.08
שרטוט של תכנון התקנת מכונות לתעשייה
הדמיה של ברזל וחיבור של ברזלים אחרים
הדמיה מתוך תוכנת מחשב של בניית מדרגות מברזל

הנדסת מכונות

החלפת חלקים ושיפוץ חלקים למכונה מבטיח שהמכונה תוכל בזמן קצר לחזור לפעולה, בין אן מדובר במכונה תעשייתית או חלק במכונה קטנה. אנו נדאג למצוא את החלק המתאים או לבנות אותו בהתאם לצורך. אנו מתקנים מכונות ומשפצים אותם כך שאתם תוכלו להמשיך בייצור בשקט תעשייתי.

מה אנחנו עושים?

ארקון פרו מתמחה בביצוע עבודות מכניקה ומתן פתרונות הנדסיים למערכות זיווד ועיבוד שבבי. בנוסף יש מגוון נוסף של טכנולוגיות שבהם אנו מתמחים כגון אקסטרוזיות, אירוזיה, יציקות ועוד. נשמח לסייע לכם בכל בעיה, אנו נקבל את שרטוט הפריט מכם, ניצור אותו עבורכם או אותו נשיג את הרכיבים הדרושים ונרכיב אותו בהתאם לדרישות ולסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

אחזקת שבר מול אחזקת מניעה ואחזקה חזויה

אחזקת שבר מדברת על תיקון מכונה כאשר המכונה מפסיקה לעבוד. אנו נכנסים לתמונה לאתר את הבעיה ולהביא להחלפת החלק או שיפוץ החלק.

אנו מעניקים שירות אחזקת מניעה שבה היכולת שלנו ללוות כל מפעל ובכל פרויקט החל מחידוש השלדה של מכונה, היכולת לחדש חלקים מהמכונה ועד לחידוש מכונה קיימת. המאפשרת לכם גם להפוך אותה למכונה טובה יותר וחזקה יותר.

אחזקה חזויה מטרתה ללמוד על תהליכים במפעל ולגבי היכולת לצפות תקלות ובכך להעניק לכם גמישות תפעולית, ולהתאים את הדרישות לכל אחד מהפרויקטים. כך תוכלו לקבל החלטות בזמן אמת, או להתחיל בתהליכים חדשים במפעל ולוודא שהייצור עומד בסטנדרטים שהארגון שלכם קבע. בין שאתם עסק קטן ובין שתאגיד גלובלי, תוכלו ליהנות מפתרונות של תיקון ואיתור חלקי חילוף .

השקט הנפשי המאפשר לכם לחדור לשווקים חדשים – על ידי קניה וחידוש של מכונות ישנות תוכלו ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות, ולפנות לקהלי יעד נוספים.

שקיפות מלאה לאורך כל הפרויקט הן בניהול הפרויקט והן בביצוע התהליכים. אתם תדעו לא רק מה עשינו, אלא איך עשינו.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

אנו מומחים בעבודות מכניקה והספקים שעמם אנו עובדים באופן רציף מתמחים בעבודות מכניקה, ובמתן פתרונות הנדסיים למערכות זיווד ועיבוד שבבי לתחומם הבאים : מפעל ייצור, ציוד ביטחוני, ציוד אופטי, ציוד רפואי, עמדות מידע, תעשיית המוליכים למחצה, תקשורת ועוד

אנו מתמחים בין היתר גם משלב האפיון והתכנון דרך ביצוע דגם וייצור סדרתי לפי מפרט ודרישת לקוח.

אנו עובדים עם  ציוד מודרני וחדשני התואם את תהליכי היצור הנדרשים על פי התקנים המחמירים ביותר. המכונות והציוד ממוחשבים וכוללים – חיתוך בלייזר (CNC), מכונות CNC 3-5 צירים, חיתוך במים, ניקוב וכיפוף ממוחשב (CNC)

חומרי הגלם שאנו עובדים איתם בעבודתנו הם מתכות, כגון אלומיניום, ברזל, נחושת נירוסטה, גומי ופלסטיק בהתאם לצורך.

אנו מתמחים בשורה של טכנולוגיות מתקדמות כגון: אקסטרוזיות (כולל עיבוד משלים), אירוזיה (כולל עיבוד משלים), יציקות (כולל עיבוד משלים) ו.Vacuum forming

תעשייה בטחונית

בין אם אתם יחידה קטנה בצבא או ארגון בטחוני גדול – תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות בביצוע עבודות מכניקה ומתן פתרונות הנדסיים למערכות זיווד ועיבוד שבבי. בנוסף יש מגוון נוסף של טכנולוגיות שבהם אנו מתמחים כגון אקסטרוזיות, אירוזיה, יציקות ועוד. והניסיון שצברנו לאורך השנים, ותוך הקפדה על כללי בטיחות מחמירים, אנחנו נמצא את הפתרונות למה שאתם זקוקים לו כדי לבצע את עבודתכם ללא הפרעות.

אודות ארקון

חברת ארקון פרו ספק מאושר של משרד הביטחון , בעלת ניסיון רב בעבודה עם כל התעשיות הביטחוניות.

לוחות זמנים קצרים – הגמישות והניסיון שלנו מאפשרים לצמצם את זמני העבודה, ובכך לתת לכם פתרון מלא, מהאיתור ועד תיקון התקלה.

במערכות ביטחוניות וצבאיות לא פעם נדרשת תחזוקה וחידוש של מערכות ישנות יותר. אנו בצוות ארקון פרו נפתח רכיבים ואביזרים שהפסיקו לייצר, לתיקון מערכות קיימות ועוד. והכל בכפוף לתקנים, עמידה בהנחיות מחמירות.

בארקון פרו צוות מקצועי יוצא יחידות צבאיות מובחרות בעלי ניסיון רב בתחום התעשייה ובעלי אישור לעבוד בתעשיות ביטחוניות.

תפריט נגישות