התקנות

מכונות / מנועים / מסועים / חלזונות / מערכות מיזוג וכיבוי אש.
נרוסטה
אלומיניום
תכנון בתוכנת SOLIDWORKS
קונסטרוקציות כולל אישור מהנדס קונסטרוקטור
תכנון ובדיקות עומסים , חתימת מהנדס קונסטרוקטור.

התקנה של צנרות בגובה למיזוג אוויר ארקון פרו
התקנת צנרת מיזוג בגובה
מכונת מסוע הכוללת שני מסועים גדולים בצבע שחור
מכונת מסוע גדולה מצולמת במפעל ריק
עבודת הלחמה של ברזל ארקון פרו
עבודות בגובה התקנה של צינורות מיזוג בגובה
צינור גדול שלמיזוג הנמצא על תקרה גבוהה שלמפעל ועוד שני צנורות משולבים
שלושה עובדים של ארקון נמצאים על גשר ברזל ועובדים בריתוך של הברזלים עליו

תכנון ובניית שלד מבנה עם פרופילי פלדה

הבניה מתקדמת היום דורשת חדשנות ויצירתיות בתחום ההנדסה הכללית ובפרט במפעלים. אחת מהטכנולוגיות המתקדמות והיעילות ביותר היא בניית השלד באמצעות פרופילי פלדה. קונסטרוקציית הפלדה מציינת דרך חדשה שבה ניתן להקנות מבנים מתקדמים וחזקים יותר, בצורה יעילה ומתוחזקת בקלות.

פרופילי הפלדה משמשים במגוון רחב של יישומים. מבני תעשייה כמו מפעלים, מחצבות, ומגרשי תעופה נבנים בעזרתם. בניית גשרים ומבני תשתית בתחבורה גם מתבצעת על ידי פרופילי פלדה. היכולת שלהם לשאת עומסים גדולים ולהתמודד עם תנאי סביבה קשים נותנת להם יתרון חסון בבניית מבנים מסובכים וגדולים.

התקנת מערכות מיזוג לתעשייה

מערכות המיזוג לתעשייה מהוות גורם מרכזי בשגרת התפעול של פעילויות ייצור ועסקים תעשייתיים בכל רחבי העולם. בעידן המודרני, שבו יעילות התהליכים והקיום הסביבתי הופכים למרכזיים יותר מאי פעם, התקנת מערכות המיזוג הופכת לאחת מהאתגרים המרכזיים של מגזר התעשייה.

מערכות המיזוג לתעשייה מותקנות במטרה לשמש כפלטפורמה לשליטה בטמפרטורות, לרמות לחות ולאיכות האוויר בסביבת העבודה. הן מותאמות לדרישות הייצור, גודל המבנה, וסוג התעשייה, וכך מאפשרות לתקן ולשדרג את התנאים הסביבתיים.

 

תכנון והקמת פסי ייצור

תכנון והקמת פסי ייצור הם צעד עקרוני בהקמת מערכות ייצור יעילות ופועלות. באמצעות תכנון מדויק, חשיבה יצירתית, והשקפת מערכתית, פסי ייצור מספקים פתרונות מותאמים אישית לכל פרויקט.
הבניה של פסי הייצור
פסי ייצור נוצרים לפי דרישות ייצור ותהליכי ייצור ספציפיים. הם מותאמים לצרכי העסק, הסביבה, והמטרות שלשמן נבנו. הפסים משמשים כפלטפורמה לשליטה ולהתמודדות עם פרמטרים כגון מהירות, כמות, ואיכות הייצור.

 

התקנת מסועים לתעשייה


מסועים מהווים חלק בלתי נפרד וקריטי בתעשייה המודרנית. התקנת מסועים בתעשייה מציינת את המעבר לפרק חדש של יעילות וביצועים משופרים. מסועים מותקנים במגוון רחב של סוגי תעשיות, מתקנים ייחודיים של ייצור, ומספקים לתעשייה הדרך לשפר את הייצור, לחסוך בזמן, ולהגדיל את היעילות.

בניית מסועים בתעשייה שתהווה יעילות בתעשייה מחייב ניתוח של הצרכים, הבחירה הנכונה של המסוע ותהליך ההתקנה הנכון.

 

תפריט נגישות